Reguli la inscriere pe forum.

discutii privinnd forumul

Reguli la inscriere pe forum.

Mesajde mr marinel » Dum Aug 23, 2009 12:15 pm

Va rog pe toti ca pana cand vom invata sa umblam cu forumul sa ne putem pune date de indentificare fotografii etc, sa va inscrieti cu nume intreg sau cu prenume astfel sa ne putem recunoaste.
Ca la adrese de mail am ramas perplex.

Un ex cauta si stai de vorba cu un anume, iau la intamplare acum sper sa nu se supere cu wakiman@...etc care cere nustiu ce. E ajuta-l daca poti.

SPOR.

PS.
Domnule webmaster nu stiu de ce dar numai la prima rubrica de anunturi se poate pune topic nou.
mr marinel
Administratorul site-ului

Re: Reguli la inscriere pe forum.

Mesajde valeantudor » Dum Aug 23, 2009 8:15 pm

mr marinel scrie:Va rog pe toti ca pana cand vom invata sa umblam cu forumul sa ne putem pune date de indentificare fotografii etc, sa va inscrieti cu nume intreg sau cu prenume astfel sa ne putem recunoaste.
Ca la adrese de mail am ramas perplex.

Un ex cauta si stai de vorba cu un anume, iau la intamplare acum sper sa nu se supere cu wakiman@...etc care cere nustiu ce. E ajuta-l daca poti.

SPOR.

PS.
Domnule webmaster nu stiu de ce dar numai la prima rubrica de anunturi se poate pune topic nou.

Am fost putin plecat din localitate, dar voi raspunde tuturor sugestiilor dumneavoastra cat pot de repede.

De fapt, voi crea un topic de sugestii ca sa fie mai organizat forumul.

In plus, am creat clasa VIP pentru membrii Asociatiei, ca sa putem face diferenta mai usor dintre membrii asociatiei si cei care nu sunt membri ai Asociatiei. Am lista cu toti membrii asociatiei si va voi promova eu la aceasta clasa in seara asta.
valeantudor

Înapoi la Parerea utilizatorilor